烧钱吃土现场
16 videos • 17,318 views • by Explore Taro Balls
1
I spent 270 pieces of bamboo rat, but I won’t eat it again in the future.
探索吧芋圓
Download
2
The guy spent 400 pieces to buy the poisonous bee head, and a lot of poisonous bees climbed out.
探索吧芋圓
Download
3
How do you try to eat snapping turtles and how much difference does it have with turtles?
探索吧芋圓
Download
4
It cost 9,000 yuan to bake a whole ostrich. Can 80 kg be cooked without professional tools?
探索吧芋圓
Download
5
The guy bought a crocodile for 750 yuan. He roasted in the wild, fresh and delicious.
探索吧芋圓
Download
6
1,500 yuan to buy only sika deer, the whole field is only roasted, is venison better than mutton?
探索吧芋圓
Download
7
Chinese white jade snail and European snail, is it very different?
探索吧芋圓
Download
8
Try the New Zealand emperor squid, raw or fragrant, and the monthly living expenses are gone.
探索吧芋圓
Download
9
90000 yuan 0.5kg, top caviar, why is it so expensive? Is it delicious with instant noodles?
探索吧芋圓
Download
10
Try 800 Australian top steaks, compare 35 yuan ordinary steak, delicious but too greasy
探索吧芋圓
Download
11
Learn Japanese TV drama "Lonely Foodie" eats guinea fowl, chicken is also raw, will not diarrhea?
探索吧芋圓
Download
12
1000 yuan to buy 1kg finger lemon, make the world's most expensive lemon tea, how does it taste?
探索吧芋圓
Download
13
Try to eat a deer whip 20 times more expensive than a bullwhip. How delicious is it?
探索吧芋圓
Download
14
I am going to buy a sheep for 1000 yuan to make a whole lamb. Would it be delicious?
探索吧芋圓
Download
15
268 yuan a small suckling pig, can be made in the oven for convenience? The taste is unexpected!
探索吧芋圓
Download
16
What is the taste of bird's nest that costs more than 8,000 yuan per catty? 【Explore taro balls】
探索吧芋圓
Download